Medewerkers

Ons team bestaat uit ervaren notarissen met verschillende achtergronden en specialisaties. We werken samen om onze cliënten het beste advies en de beste service te bieden. We zijn trots op onze reputatie als betrouwbare en medelevende notarissen en we zijn altijd bereid om te luisteren en te helpen.

mr. Jan Hendriks

Notaris

j.hendriks@zuydnotarissen.nl

mr. Ruth Sterk-Amkreutz

Kandidaat-notaris

045-560 9845

r.sterk@zuydnotarissen.nl

mr. Nanja Jeuring-Bruininks

Kandidaat-notaris

045-560 9854

n.bruininks@zuydnotarissen.nl

mr. Linda Drittij

Kandidaat-notaris

045-560 9835

l.dritty@zuydnotarissen.nl

mr. Simone van Gessel-Kicken

Kandidaat-notaris

045-560 9852

s.vangessel@zuydnotarissen.nl

Esther Sterk-Hoesen

Register Notarisklerk

045-560 9839

e.hoesen@zuydnotarissen.nl

Chantal Smeets-Van der Linden

Notarisklerk

045-560 9844

c.smeets@zuydnotarissen.nl

Jaenine Vanhautem

Register Notarisklerk

045-560 9858

j.vanhautem@zuydnotarissen.nl

Liesbeth Bleijlevens

Notarisklerk

045-560 9872

l.bleijlevens@zuydnotarissen.nl

Lieve Cuijpers

Notarieel medewerkster

045-560 9838

l.cuijpers@zuydnotarissen.nl

Alice Keijdener-Ossenblok

Notarieel medewerkster

045-560 9836

a.ossenblok@zuydnotarissen.nl

Manon van der Linden-van der Pas

Notarieel medewerkster

045-560 9848

m.vanderlinden@zuydnotarissen.nl

Christel Mayer

Notarieel medewerkster

045-560 9850

c.mayer@zuydnotarissen.nl

Hélène Erenstein

Notarieel medewerkster

045-560 9856

h.erenstein@zuydnotarissen.nl

Els van der Lubben-Louvenberg

Notarieel medewerkster

045-560 9849

e.vd.lubben@zuydnotarissen.nl

Elly Laugs-Spanjer

Notarieel medewerkster

045-560 9831

e.laugs@zuydnotarissen.nl

Pernilla Vegter

Notarieel medewerkster

045-560 9840

p.vegter@zuydnotarissen.nl

Marjan Crijnen-Duckers

Administratief medewerkster

045-560 9846

m.crijnen@zuydnotarissen.nl

Marieta Pickée-Packbier

Administratief medewerkster

045-560 9857

m.pickee@zuydnotarissen.nl

Chantal Bindels-Cordewener

Secretariaat

045-560 9870

c.bindels@zuydnotarissen.nl

Ingrid Giesen

Secretariaat

045-560 9833

i.giesen@zuydnotarissen,nl

Ludovic Laugs

Kantoormanager/notarisklerk

045-560 9842

l.laugs@zuydnotarissen.nl

We zijn altijd op zoek naar talentvolle, gemotiveerde individuen om ons team te versterken.

Bekijk onze vacatures

Ben je gepassioneerd om mensen te helpen en een positief verschil te maken in je gemeenschap? Heb je een scherp oog voor detail en een toewijding aan excellentie? Als je denkt dat je wat het nodig hebt om te slagen in dit dynamische en belonende vakgebied, nodigen we je uit om te solliciteren voor een positie bij Zuyd Notarissen. We kijken ernaar uit om te zien wat jij aan tafel kunt brengen.